Dönem Sonu Konseri

Ocak 18, 2023
Müzik kulübümüz, 1. dönemin bitişini eğlenceli bir konserle kutladı. Tüm öğrencilerin katıldığı konserde bir dönemin yorgunluğu farklı tarzlardaki şarkılarla atıldı. 
Görsel Sanatlar Resim Sergisi 2022
Görsel Sanatlar Resim Sergisi 2021
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sanat ve Kültür Festivalinin bu yıl onüncüsü gerçekleştirildi. Festivalde “Sanatın Öyküsü” teması ele alındı.
İzmir Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Tepekule Sergi ve Kongre Merkezinde "Müzik Gecesi" düzenledi.
12. Sanat ve Kültür Festivali Tepekule Sergi ve Kongre Salonunda yapıldı.
Piri Reis Güzelbahçe İlköğretim Okulu 8. Sınıf Resim Kulübü öğrencileri ile okulumuzda okuyan Piri Reis mezunu ve eskiden bu kulübe üye olan öğrenciler, hep birlikte Piri Reis Güzelbahçe İlköğretim Okulu'nun…
Lisemizin gelenekselleşen resim yarışmaları, müzik gösterileri, sanat atölyeleri ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin on ikincisi 16-18 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşiyor.
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sanat ve Kültür Festivalinin bu yıl onikincisini gerçekleştirecek. Festivalde “Tüm Dilleriyle Sanat” teması ele alınacak.
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi11. Sanat ve Kültür Festivali İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sanat ve Kültür Festivalinin bu yıl onbirincisini gerçekleştirildi. Festivalde “İnsanlık ve…
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
Yzb. Şerafettin Bey Sokak No:39
35220 Alsancak / Konak / İzmir

Menü