2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı
I. DÖNEM
Veli Öğretmen Görüşme Saatleri
 

 

 

ÖĞRETMEN AD/SOYADBRANŞI1.UYGUN GÜN VE SAAT2.UYGUN GÜN VE SAAT
ALPER KABRANKİMYAÇarşamba 09.37-10.17Cuma 09.37-10.17
AYLİN SARIFİZİKPazartesi 10.19-10.59Salı 10:19-10:59
AYŞE SÜREYYA ANAMURFRANSIZCAPersembe 13.18-13.58Cuma 09.37-10.17
AYŞEGÜL UĞURLUFRANSIZCAÇarşamba 14:03-14:43Perşembe 10:20-11:00
BARIŞ LALEBEDEN EĞİTİMİPazartesi 11.14-11.54Cuma 08.42-09.22
BURÇAK DÜZGÖRENKİMYA/10 - MÜDÜR YRD.Randevu ile
CANKUT ERTOKTÜRK DİLİ VE EDE.Salı 13.18-13.58Perşembe 13.18-13.58
CEM IŞIKTÜRK DİLİ VE EDE.Salı 10.19-10.59Perşembe 11.14-11.54
ÇETİN ÖZDAMARBİYOLOJİPazartesi 11.14-11.54Salı 11.14-11.54
DİDEM ALÇİÇEK İGOTFRANSIZCAPazartesi 09.30-10.15Cuma 09.30-10.15
DİLEK SÖYLERİZFRANSIZCASalı 10.19-10.59Pazartesi 10.19-10.59
EBRU TAŞKINBEDEN EĞİTİMİSalı 10.19-10.59Cuma 08.00-08.40
ESRA SOLAKİNG/HAZ-9 MÜDÜR YRD.Randevu ile
EYLÜL DAĞTAŞİNGİLİZCESalı: 14.03-14.43Perşembe:10.19-10.59
FATMA AVKIRANCOĞRAFYAPerşembe 10.18-10.59Cuma 09.37-10.17
FATMA İLHAN TANSUĞFİZİKSalı 09.40-10.20Perşembe 09.37-10.17
FATİMA BABAYEVAFRANSIZCAPazartesi 13.18-13.58Pazartesi 14.03-14.43
GÜLÇİN OKAYBİYOLOJİSalı 08.42-09.22Çarşamba 11.14-11.54
GÜLİN ALTUNER SAÇCIGÖRSEL SANATLARPerşembe 10.19-10.59Cuma 10.19-10.59
HAVVA DÖNMEZFRANSIZCAPazartesi 10.19-10.59Salı 10.19-10.59
HARUN ÖZDEMİRDİN KÜL.VE AHLAK B.Salı 10.19-10.59Çarşamba 11.54-12.34
HİLMİ ALTINDİN KÜL.VE AHLAK B.Çarşamba 13.18-13.58Salı 14.03-14.43
HÜLYA AYDEMİRTÜRK DİLİ VE EDE.Salı 10.19-10.59Çarşamba 11.56-12.36
İBRAHİM ÜNÜVARMATEMATİKPazartesi 08.42-09.22Cuma 10.19-10.59
İREM BOZKURTMÜZİKSalı 14.03-14.43Çarşamba 10.19-10.59
KAĞAN GÜZELMATEMATİKSalı 09.37-10.17Perşembe 11.56-12.36
KİFAYE YEŞİLCOĞRAFYAÇarşamba 11.56-12.36Cuma 11.56-12.36
LAURENT TOLİLAMATEMATİKPerşembe 09.37-10.17Cuma 10.19-10.59
LAURENT NICOLONFRANSIZCAPerşembe 08.45-09.15Cuma 09.40-10.15
LEMAN ÇALIŞKANREHBERLİKRandevu ile
MAHZUNİ ARSLANMATEMATİKÇarşamba 10.30-11.30Pazartesi 09.45-10.45
MANON AUBERFRANSIZCASalı 09.37-10.17Perşembe 08.42-09.22
MELİS BURCU GÖÇFRANSIZCAPazartesi 11.14-11.54Salı 11.56-12.36
NATALİ DEMİRHATFRANSIZCAÇarşamba 09.37- 10.17Pazartesi: 10.19- 10.59
NURAN SAYSENİNGİLİZCEÇarşamba 10.15-11.00Cuma 10.15-11.00
NURDAN KANİNG/11-12 MÜDÜR YRD.Randevu ile
OLGU ABDİŞBİYOLOJİÇarşamba 11.14-11.54Perşembe 11.56-12.36
ÖZLEM EROLFRANSIZCAPazartesi 11.14-11.54Cuma 11.14-11.54
PERİHAN TÜRKANMATEMATİKSalı 09.37-10.17Cuma 09.37-10.17
PINAR GÜLEN BALREHBERLİKRandevu ile
ROMİNA FİLİNESİİNGİLİZCEPazartesi 11.14-11.54Perşembe 11.14 - 11.54
SEBASTİEN HURPOİLYURTDIŞI BAŞVURULARIRandevu ile
SEMRA PARLAKMATEMATİKSalı 11.14-11.54Cuma 11.14-11.54
SERPİL ÇUBUKFELSEFEPazartesi 09.37-10.17Perşembe 09.37-10.17
SEVDA YALDIRGANTÜRK DİLİ VE EDE.Çarşamba 10.19-10.59Perşembe 08.00-08.40
SEVGİ BOZFRANSIZCAPerşembe 08.45-09.15Salı 08.45-09.15
SİBEL ÖZDAMARTARİHPerşembe 10.20- 10.50Pazartesi 08.45-09.20
TOLGA VURGUNTARİHÇarşamba 11.14-11.54Perşembe 09.37-10.17
VOLKAN MAZMANTÜRK DİLİ VE EDE.Salı 11.56-12.36Çarşamba 09.37-10.17
ZEREN ERBAKANTÜRK MÜDÜR BAŞYRD.Randevu ile