2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı
I. DÖNEM
Veli Öğretmen Görüşme Saatleri
 

 

Öğretmen Ad & SoyadVeli Görüşme Saatleri 
AYŞE SÜREYYA ANAMURPazartesi 12.40-13.10 - Persembe 10.00-10.30
AYŞEGÜL UĞURLUCarsamba 10:00-10:30 / Persembe 11:20-11:50
BARIŞ LALEPerşembe 11.20-11.50 - Cuma 12.40-13.10
BERNA UĞURÇarşamba 10.00-10.30 / Perşembe 11.20-11.50
BURÇAK DÜZGÖRENSalı 10.00-10.30 Çarşamba 09.20-09.50
CANKUT ERTOKÇarşamba 10.40-11.10 - Perşembe 12.00-12.30
CEM IŞIKPazartesi 09.20-09.50 / Perşembe 12.00-12.30
ÇETİN ÖZDAMARPazartesi 08 40-9 20 - Perşembe 11 15-11 55
DİDEM ALÇİÇEK İGOTPazartesi 09.20-09.50 - Çarşamba 5 .ders
DİLEK ÇAPACIPazartesi 12.40-13.10 - Perşembe 11.20-11.50
EBRU TAŞKINPerşembe 09.20-09.50 - Pazartesi 09.20-09.50
ESRA SOLAKRandevu ile
ETEM TOPALRandevu ile
EYLÜL DAĞTAŞSalı 8.40 - 9.10 - Perşembe 10.00-10.30 -
FATMA AVKIRANPazartesi 08.40-09.10 - Çarşamba 08.40-09.10
FATMA İLHAN TANSUĞPazartesi 10.30-11.00 - Salı 11.00-11.30
FATİMA BABAYEVAPerşembe 09.20-09.50 - Çarşamba 12.40-13.10
FÜSUN YALÇIN AKRandevu ile
GÜLÇİN OKAYSalı 10.00-10.30 - Çarşamba 09.20-09.50
GÜLİN ALTUNER SAÇCISalı 10.00-10.30 - Perşembe 10.00-10.30
HAVVA DÖNMEZPazartesi 11.10-11.50 - Salı 11.50-12.30
HARUN ÖZDEMİRSalı 09.20-09.50 - Perşembe 10.40-11.10
HİLMİ ALTINPazartesi 10.00-10.30 - Cuma 10.40-11.10
HÜLYA AYDEMİRPazartesi 12.00-12.30 - Perşembe 12.00-12.30
İBRAHİM ÜNÜVARSalı 10.40-11.10 - Perşembe 08.40-09.10
İREM BOZKURTÇarşamba 10.00-10.30- Perşembe 10.00-10.30
KAĞAN GÜZELPazartesi 12.40-13.10 - Salı12.00-12.30
KİFAYE YEŞİLPazartesi 09.37-10.17 - Çarşamba 11.14-11.54
LAURENT TOLİLASalı 09.20-09.50 - Çarşamba 12.40-13.10
LAURENT NICOLONPerşembe 10.40-11.10 - Pazartesi 08.40-09.10
MAHZUNİ ARSLANPerşembe10.00-10.30 - Cuma 9.40-10.40
MANON AUBERPazartesi 11.20-11.50 - Çarsamba 10.00-10.30
MARİE-FRANÇOİSE DESRUESSalı 09.37-10.17 - Çarşamba 09.37-10.17
MELİS BURCU GÖÇPazartesi 13.30-14.00 - Salı 09.30-10.00
NATALİ DEMİRHATSalı 09.20-09.50 - Cuma 11.20-11.50
NURAN SAYSENÇarşamba 11.14-11.54 ( 10.40-11.10) / Perşembe 11.14-11.54 ( 10.40-11.10)
NURDAN KANRandevu ile
OLGU ABDİŞSalı 09.20-09.50 (09:37-10:17) ve Perşembe 10.40-11.10 (11:14-11:54)
ÖZLEM EROLPazartesi 12.00-12.30 / Salı 11.20-11.50
PERİHAN TÜRKANPazartesi 09.20-09.50, Perşembe08.40-09.10
PINAR GÜLEN BALRandevu ile
ROMİNA FİLİNESİPerşembe 11.20-11.50 - Çarşamba 09.20-09.50
SEBASTİEN HURPOİLRandevu ile
SEMRA PARLAKSalı 12.40-13.10 - Cuma 08.40-09.10
SERPİL ÇUBUKSalı 09.20-09.50 - Çarşamba 12.40-13.10
SEVDA YALDIRGANÇarşamba 11.20-11.50 Perşmebe 09.20 - 09.50
SEVGİ BOZMercredi période 2 (08:40-09:20) - Lundi période 3 (09:40-10:15)
SİBEL ÖZDAMARÇarşamba 11.20-11.50 - Pazartesi 10.40-11.10.
TÜRKAN AKTAŞRandevu ile
TOLGA VURGUNPazartesi 08.40-09.10 - Çarşamba 08.40-09.10
VOLKAN MAZMANSalı 08.00-08.30 - Perşembe 08.00-08.30
ZEREN ERBAKANPerşembe 9.30-10.15 - Salı 14.30-15.10
MÜGE AKGÜLSalı 08.40-09.10