11.sınıf öğrencilerimiz İstanbul’daki Üniversiteleri Tanıma Gezisine katıldılar.
Meslekler Günü etkinliğimizi, 26.04.2022 Salı günü, mezunlarımız, İzmir’in önde gelen kuruluşları ve üniversitelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdik. Farklı mesleklerden katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde öğrencilerimiz konuklarımızla birebir görüşme ve akıllarındaki soruların cevaplarını birinci…
Rehberlik Biriminin organizasyonu ile 23 Kasım 2021 Salı günü, İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Danışmanı Özge Alyu "Hedef, Motivasyon ve Zaman Yönetimi" konulu sunumu ile öğrencilerimizle bir araya geldi. {gallery}/media/jw_sigpro/users/0000000208/bilgi uni…
İnsan Kaynakları Uzmanı ve Kariyer Danışmanı Ece Süeren Ok 10. sınıf öğrencilerimize yönelik "Geleceğin İş Dünyası" konulu bir seminer düzenledi.

Meslekler Günü

Ekim 17, 2019
Meslekler Günü etkinliğimizi, 17.10.2019 Perşembe günü, mezunlarımız, velilerimiz, İzmir’in önde gelen sanayi kuruluşları ve üniversitelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdik.

Meslekler Günü

Ocak 18, 2019
Meslekler Günü etkinliğimizi, 17.01.2019 Perşembe günü, mezunlarımız, velilerimiz, İzmir’in önde gelen sanayi kuruluşları ve üniversitelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdik.
Doç Dr. Ahmet Koltuksuz, 20.12.2018 Perşembe günü, sosyal medyanın bilinçli kullanımı konusunda Hazırlık sınıfı öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla "Bilinçli Teknoloji Kullanımı" konulu bir seminer verdi.
15.05 2018 Salı günü XI. Meslekler Günü etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Kariyer Danışmanı Nur Erdem Özener, 10. ve 11. sınıf öğrencilerine "Kariyer Planlama", "Meslek Seçimi", "Üniversite Hayatını Etkin Değerlendirme", "İş Yaşamına Hazırlanma Süreci" konularında, yaşanmış örnekler vererek bir sunum gerçekleştirdi.
Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Koltuksuz, gençlerin ve modern dünyanın vazgeçilmez bir parçası olan internetin ve sosyal ağların daha bilinçli ve güvenli kullanımı hakkında öğrencilerimizle buluştu.
Sayfa 1 / 2

Menü