Pazartesi, 09 Nisan 2018 14:10

Piri Reis Okulları öğrencileri ile Saint-Josephli öğrenciler Unesco AspNet Programı Projesi için bir araya geldiler.

Piri Reis Karşıyaka ve Piri Reis Güzelbahçe İlköğretim Okulları öğrencileri ile Saint-Josephli öğrenciler Unesco AspNet Programı kapsamında gerçekleştirecekleri ortak proje için 09 Nisan 2018 Pazartesi günü, saat 13.30'da düzenlenen bir toplantıda biraraya geldiler.

Toplantıda proje aşamaları ve işbölümüne yönelik çalışma programı üzerinde konuşan öğrencilerimize, Mimar Burcu Kaplan tarafından tarihi mekanlar ile ilgili bir bakış açısı kazandırmaya yönelik değerli bilgilerin paylaşıldığı bir sunum yapıldı. Ayrıca Ege Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alev Parsa tarafından da proje sırasında hazırlanacak tanıtım videoları ve görsellerin taşıması gereken özellikler ve kayıt teknikleri üzerine yine değerli bilgiler içeren bir paylaşım yapıldı. 

15-20 Nisan 2018 tarihleri arasında Marsilya, Touluse, Montpolier, Bordeaux, Orleans, Paris rotasında bir araştırma gezisine çıkacak olan proje ekibi için yararlı bilgilerin paylaşıldığı çok verimli bir toplantı gerçekleşti. 

 

Okunma 270 defa
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
Yzb. Şerafettin Bey Sokak 35220
Alsancak / Konak / İzmir

Menü

 

2018-2019 Kayıt Kabul İşlemleri Duyurusu

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi'nde öğrenci kayıt kabul işlemleri; 8. sınıf öğrencilerinin, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2 Haziran 2018 tarihinde uygulayacağı Merkezi Sınav’da alacakları Merkezi Sınavı Puanı temel alınarak ve yayımlanacak "Kayıt-Kabul Kılavuzu" esaslarına göre yapılacaktır.

(Taban puan ilan edilecek, sırasıyla Ön kayıt ve Kesin kayıt yapılacak.)

Saygılarımızla,