Get Adobe Flash player
 • tr tiyatro_gulunc_kibarlar_2016
  Türkçe Tiyatro Kulübümüz, Molière'in Gülünç Kibarlar adlı eserini sahneledi.

  Devamını oku...
 • newyork mun_english_2016
  Amerika’nın New York eyaletinde 12-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen ‘The Global Classrooms’ Uluslararası Birleşmiş Milletler konferansına (GCIMUN)  katılan İngilizce Model Birleşmiş Milletler Kulübü öğrencileri etkinlikte İspanya’yı temsil etti. Öğrenciler, Avrupa Ekonomik Komisyonu (ECE), Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO), İnsan Hakları Komisyonu (Human Rights Council), Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) komitelerinde belirlenen konuları tartışıp çözüm yolları aradı.

  Devamını oku...
 • acik kapi_okul_tanitim_gunu_2016
  İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’ni tanımak ve bilgi almak isteyen öğrenciler ve veliler için  “Tanıtım Günü” düzenlendi. İzmir ve çevresinden yoğun katılımın olduğu etkinlikte Türk Müdür Başyardımcısı Serhat Yalamanoğlu, Saint-Joseph Lisesi hakkında genel bilgiler verdi ve velileri okulun tarihi hakkında bilgilendirdi.

  Devamını oku...
 • kisa film_yarismasi_takev
  11 A sınıfı öğrencilerimizden Ömer Can, TAKEV Okullarının düzenlediği kısa film yarışmasında "Nokta" adlı filmiyle birincilik ödülünü aldı. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  Devamını oku...
 • 10 sanat_kultur_festivaliİzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
  10. Sanat ve Kültür Festivali

  İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinin gelenekselleşen; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin onuncusu 18-20 Mayıs  2016 tarihlerinde gerçekleşti. Festivalin birinci günü İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinde, ikinci günü ise İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlendi.

   

  Devamını oku...
 • meslekler gunu_2016
  Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Meslekler Günü etkinliğine bu yıl 30 meslek sahibi katıldı. 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü okul bahçesindegerçekleştirilen ve aralarında Saint-Joseph mezunlarının da bulunduğu meslek sahipleri ile görüşen öğrenciler, meslekler hakkında detaylı bilgi aldılar. Arzu ettikleri mesleğin gerektirdiği donanımlar, sağladığı olanaklar hakkında bilgi sahibi oldular.

  Devamını oku...
 • fransa buyukelcisi_ziyaret_6mayis_2016
  Fransız Büyükelçisi Sayın Charles FRIES 6 Mayıs 2016 Cuma günü, İzmir'in tek özel yabancı lisesi olan Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi'ni ziyaret etti. Büyükelçi FRIES, Okul Tanıtım Komitesi öğrencileri ile birlikte okulu gezdi ve öğrencilerin ağzından Saint-Joseph Lisesi'nin eğitimi, tarihi, başarıları ve hedefleri konusunda bilgi aldı.

  Devamını oku...

KayıtOkulumuzun 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulayacağı Kayıt Esasları Hakkında Ön Bilgilendirme için tıklayınız
.

Kayıt Puanı Hesaplama

 

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

600 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2