Get Adobe Flash player
 • koruncuk 2016-2017
 • 2016-2017 Öğretim Yılı Kadromuz
 • Koşu takımımız Koruncuk Köy Urla'yı ziyaret etti
 • selanik-gezisi
  3 Öğretmen ve 21 öğrenciden oluşan kafile Atamızın doğduğu ve çocukluğunun geçtiği evde 10 Kasım sabahı gerçekleştirilen anma törenine katıldı. Resmi törende okulumuzun 9. sınıf öğrencilerinden Aren Derin Çelen bir konuşma yaptı. 

  Devamını oku...
 • 10-kasim-toreni 2016
  Ölümünün 78. yılında Ata'mızı okulumuzda yapılan törenle bir kez daha saygı, sevgi ve minnetle andık.

  Devamını oku...
 • shepard-cup-2016
  Kız ve Erkek voleybol takımlarımız 05.11.2016 günü Amerikan Lisesinde düzenlenen Shepard Cup’a katıldı. Erkek takımımız ikinci olurken kız takımımız birincilik kupasını kaldırdı.

  Devamını oku...
 • esu
  İzmir Saint-Joseph öğrencileri 23 Ekim 2016 Pazar günü ESU (English Speaking Union) tarafından düzenlenen İngilizce münazara sürecini, dikkat edilmesi gereken hususları ve farklı bakış açılarını anlatan "Debate Conference" adlı sunuma katıldılar. Cambridge Üniversitesi dahil birçok farklı üniversiteden mezun  konuşmacıların, deneyim ve bilgilerini aktardığı  bu konferanstan öğrencilerimiz çok memnun ayrıldılar.

  Devamını oku...
 • koruncuk urla-2016-2017
  Bu sene 13 Kasım 2016 günü İstanbul Maratonu'nda Koruncuklar için koşacak olan koşu takımımız Koruncuk Köy Urla'yı ziyaret etti ve köy hakkında bilgiler aldı.

  Devamını oku...
 • sinan-sulun
  Okuma Günleri kapsamında okulumuza konuk olan Sinan Sülün öğrencilerimizle buluştu. “Kırlangıç Dönümü” isimli eserin yazarı olan Sülün, öğrencilerimizle edebiyat dolu bir söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerimizin, eseri  ve edebiyat ile ilgili sorularını da yanıtlayan Sülün, söyleşi sonunda kitaplarını imzaladı. 

  Devamını oku...
 • pirireis-8-sinif-velilerine-tanitim-ekim-2016
  Özel Piri Reis Okulları 8. Sınıf velileri için 19 Ekim 2016 Çarşamba günü, Forum salonunda “Tanıtım Günü” düzenlendi. Türk Müdür Başyardımcısı Serhat Yalamanoğlu, Saint-Joseph hakkında genel bilgiler verdi ve velileri okulun tarihi hakkında bilgilendirdi. Sunumda ayrıca dersler, 3 yabancı dil, başta Fransa olmak üzere yurtdışında yüksek öğrenim, Galatasaray Üniversitesi iç sınavı, üniversiteye giriş sınavları ile 2017-2018 eğitim öğretim yılı kayıt koşulları hakkında bilgiler verildi. Yükseköğrenimine Lyon’da devam eden Güzelbahçe Piri Reis ve Saint-Joseph mezunu Defne Türkay ise bu okulların eski bir öğrencisi olarak velilerin sorularını cevapladı.

  Devamını oku...

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

143 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2