Get Adobe Flash player
 • 15 Mayıs 2016 Açık Kapı Okul Tanıtım Günü
 • guzelbahce hayvan_bakimevi_nisan2016
  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri ile farklı kulüplerde bulunan gönüllü öğrenciler 27.04.2016 Çarşamba günü Güzelbahçe Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi'ni ziyaret ettiler.

  Devamını oku...
 • internet guvenligi_konferans_2016
  Gençlerin, modern dünyanın vazgeçilmez bir parçası olan interneti ve sosyal medya araçlarını daha güvenli kullanmalarını sağlayabilmek, onları bilinçlendirebilmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacı ile Yaşar Üniversitesi’nden Doç. Dr. Ahmet Koltuksuz’un katılımıyla, Hazırlık, 9 ,10 ve 11. Sınıf öğrencilerine yönelik “İnternet, Sosyal Medya Kullanımı ve Yasal Süreçler” konulu semineri düzenlendi. 

  Devamını oku...
 • 23nisan 2016
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda yapılan törenle kutlandı. 

   

  Devamını oku...
 • efes antik_gezi_2016
  Sosyal  Bilimler Zümresi, 22 Nisan 2016 Cuma günü, 21 öğrenci ve 3 öğretmen ile Efes Antik Kenti’ne bir gezi düzenledi. Kentte bir pist oyunu oynandı ve antik tiyatroda Herakleitos fragmanları okundu. Gezide, Efes Antik Kenti dışında Selçuk Müzesi ve Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi Ziyaret edildi.

  Devamını oku...
 • best non-native_english_speakers_nisan_2016
  Lise sınıfı öğrencilerimizden Nursu Gür ve Aybike Naz Özuygun Türkiye çağında düzenlenen "Best Non-Native English Speakers" yarışmasına katılmış ve 150 kişi arasından Nursu Gür birincilik ve Aybike Naz Özuygun üçüncülük ödülüne layık görülmüşlerdir.

  Devamını oku...
 • universite gezisi_2016
  11. Sınıf öğrencilerimizin merak ettikleri üniversiteler hakkında daha detaylı ve yerinde bilgi almaları amacıyla 19-20 Nisan 2016 tarihlerinde üniversite gezisi düzenlenmiştir. Öğrencilerimizin, yüksek öğrenime geçerken yol haritalarını daha bilinçli çizebilmeleri adına gerçekleştirilen gezide, Galatasaray Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İTÜ ve Sabancı Üniversiteleri ziyaret edildi. 

  Devamını oku...
 • rota koleji_calistayi_2016
  16-17-18 Nisan 2016 tarihleri arasında İzmir ilindeki lise öğrencilerinin Türkiye’deki, özellikle de İzmir’deki güncel olaylar hakkında bilgi edinip tartışmalarını, ülkemizin güncel olayları konusunda farkındalıklarının arttırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen II. Rota Gençlik Çalıştayı'na 11. Sınıflardan 5 öğrencimiz katılmıştır.

  Devamını oku...

KayıtOkulumuzun 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulayacağı Kayıt Esasları Hakkında Ön Bilgilendirme için tıklayınız
.


 

İhtiyaç Bursu

 

İhtiyaç bursu başvuruları için gerekli formlar okul sekreteryasından alınabilir.


 

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

322 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2