Get Adobe Flash player
 • 2016-2017 Öğretim Yılı Kadromuz
 • harun candan
  Genç yazarlarımızdan Harun Candan, 6 Ocak Cuma günü öğrencilerimizle buluştu.

  Öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan konuk yazarımız; ilgilerini, etkilendiği yazarları ve yazma serüvenini bizlerle paylaştı."

  Devamını oku...
 • bulent-calli-simsiyah
  "Genç yazarlarımızdan Bülent Çallı, 30 Kasım 2016 Çarşamba günü, Forum salonunda Saint-Josephlilerle buluştu. 

  Devamını oku...
 • tenis-izmir-3cusu
  Kız Tenis Takımımız,21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen İzmir Okul Sporları yarışmalarına katıldı. Takımımız, 9 Okulun katıldığı turnuvanın yarı finalinde Amerikan Kolejini yenerek İzmir 3.cüsü oldu.

  Devamını oku...
 • selanik-gezisi
  3 Öğretmen ve 21 öğrenciden oluşan kafile Atamızın doğduğu ve çocukluğunun geçtiği evde 10 Kasım sabahı gerçekleştirilen anma törenine katıldı. Resmi törende okulumuzun 9. sınıf öğrencilerinden Aren Derin Çelen bir konuşma yaptı. 

  Devamını oku...
 • 10-kasim-toreni 2016
  Ölümünün 78. yılında Ata'mızı okulumuzda yapılan törenle bir kez daha saygı, sevgi ve minnetle andık.

  Devamını oku...
 • shepard-cup-2016
  Kız ve Erkek voleybol takımlarımız 05.11.2016 günü Amerikan Lisesinde düzenlenen Shepard Cup’a katıldı. Erkek takımımız ikinci olurken kız takımımız birincilik kupasını kaldırdı.

  Devamını oku...
 • esu
  İzmir Saint-Joseph öğrencileri 23 Ekim 2016 Pazar günü ESU (English Speaking Union) tarafından düzenlenen İngilizce münazara sürecini, dikkat edilmesi gereken hususları ve farklı bakış açılarını anlatan "Debate Conference" adlı sunuma katıldılar. Cambridge Üniversitesi dahil birçok farklı üniversiteden mezun  konuşmacıların, deneyim ve bilgilerini aktardığı  bu konferanstan öğrencilerimiz çok memnun ayrıldılar.

  Devamını oku...

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

325 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2