Get Adobe Flash player
 • 2015-2016-acilis

  2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı okulumuzun bahçesinde yapılan törenle açıldı.

   

   

   

   

   

  Devamını oku...
 • eskrim sakarya_turkiye_sampiyonasi_2015
  25-26 Mayıs 2015 tarihlerinde Sakarya'da düzenlenen Okullar Arası Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda 9. Sınıf Öğrencimiz Simay Özkayagan okulumuzu başarıyla temsil etmiştir.

   

   

  Devamını oku...
 • cesme yelken_haziran_2015
  10. Sınıf öğrencilerimizden Derin Reha Ulusoy Çeşme'de düzenlenen Türkiye Yelken Şampiyonası'nda Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

   

  Devamını oku...
 • eng tiyatro_2015

  Izmir Özel Saint-Joseph Fransiz Lisesi Ingilizce Tiyatro Toplulugu, Lewis Carroll'un Alice Harikalar Diyarında İngilizce oyununu  müzikleri  ve dansları ile beraber görsel bir şov  sahneye koydu.

   

   

   

  Devamını oku...
 • lokma 2015
  29 Mayıs 2015 Cuma günü, yıllar içinde vefat ederek aramızdan ayrılan arkadaşlarımız anısına lokma döktürülmüştür.

   

   

   

  Devamını oku...
 • ozyegin-photography-competition-01
  Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümünün “Etkileşimi Yakala” temalı düzenlediği Liseler için Ulusal Fotoğraf Yarışması’na Fotoğraf Kulübü öğrencilerimizden Ecesu Beyhan, Zeynep Sepet ve Zeynep Ece Güceren katıldı.

  13 farklı şehirden, 37 farklı liseden 61 öğrencinin toplam 147 fotoğrafla katıldığı yarışmada öğrencilerimizin dört fotoğrafı ilk 30 fotoğraf arasına girerek sergilemeye değer bulundu.

  Sergilemeye değer bulunan fotoğrafları galerimizde bulabilirsiniz.

   

  Devamını oku...

 • meslekler gunu_2015
  VIII. Meslekler Günü etkinliğimizi her yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Özel Saint- Joseph Fransız Lisesi Mezunlarımız, velilerimiz, İzmir’in önde gelen sanayi kuruluşları  ve üniversitelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdik.

   

   

   

  Devamını oku...
 • geri donusum_tarasim_kulubu_sergi
  Bu yıl ilk kez açılan Geri Dönüşüm ve Tasarım Kulübü'nde öğrenciler hem el becerilerini geliştirmek hem de atık ürünleri değerlendirmek için çalıştılar.

  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Sevda Yaldırgan gözetiminde çalışan kulüp öğrencileri yıl içinde pek çok ürün ortaya çıkardılar.
  Yıl boyu hazırladıkları ürünleri arkadaşlarıyla paylaşmak için okulun bahçesinde küçük bir sergi düzenlediler.

   

   

  Devamını oku...
 • 9 sanat_ve_kultur_festivali_tn
  İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi

  9. SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİ

   

  İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin gelenekselleşen; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin dokuzuncusu 20-22 Mayıs  2015 tarihlerinde gerçekleştirildi. Festivalin birinci günü İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’nde yapılan resim yarışması ile , ikinci günü ise İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlenen sergi söyleşi ve ödül töreni ile devam etti.

   

  Devamını oku...
 • 19 mayis_2015

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı okulumuzda yapılan törenle kutlandı. Törenin ardından bahçemizde spor müsabakaları yapıldı. Kazanan takımlara ödüllerinin verilmesinden sonra okul orkestramızın mini konseriyle sona erdi.

   

   

   

  Devamını oku...
 • m-ali-susam-uygulama-merkezi-engelliler-haftasi-gosterileri

  10-16 Mayıs 2015 tarihleri arasindaki engelliler haftası etkinlikleri çerçevesinde M. Ali Susam Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin hazırladığı ve Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi'nde sunulan etkinliğe İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi ve Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu'ndan bir grup öğrenci ve öğretmen katılmıştır.

   

   

  Devamını oku...
 • acik kapi_2015İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’ni tanımak ve bilgi almak isteyen 8. Sınıf velileri için  “Tanıtım Günü” düzenlendi. İzmir ve çevresinden yoğun katılımın olduğu etkinlikte Türk Müdür Başyardımcısı Serhat Yalamanoğlu, Saint-Joseph Lisesi hakkında genel bilgiler verdi ve velileri okulun tarihi hakkında bilgilendirdi.

  Devamını oku...
 • cesme yelken_nisan_2015

  Çeşme yelken ve ihtisas klübünde 27 Nisan tarihinde yapılan okul sporları yelken il birinciliğinde okulumuzu 3 öğrenci temsil etmiştir. Kızlarda Hazna Cansu Demir Laser 4.20 kategorisinde 2. Oldu. Erkekler Derin Reha Ulusoy Tekno 293 kategorisinde 4. Alp Çoşkun Tekno 293 7. Olmuştur.

   

   

   

  Devamını oku...

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

301 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İngilizce Bölüm Blogu

logo moodleizmirsj

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo  footer yasasinokul  footer haydikizlarokula footer AcilCozum1 footer benimle_oynarmisin footer bilgisayar