Get Adobe Flash player
 • 2016-2017 Öğretim Yılı Kadromuz
 • frankofoni haftasi

   

  Frankofoni Haftası 13-17 Mart 2017
  Fransız dilinin bayramı olan “Frankofoni Haftası” 
   13-17 Mart tarihleri arsında çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu haftada öğrenciler, düzenlenen aktivitelerle, Fransız sanatı, edebiyatı, müziği, mutfağı ve sinemasını daha yakından fırsatı buldular.

  Devamını oku...
 • 8mart-ogrenci-video-2017
  8 Mart Dünya Kadınlar günü  için öğrencilerimiz kısa bir video çalışması yaptı. 

  Devamını oku...
 • taner guvenir
  8 Mart 2017 Çarşamba günü Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları AD’den Doç. Dr. Taner Güvenir ‘Günümüzde Ergen Olmak, Ergenle Olmak’ konulu seminerinde velilerimiz ile birlikteydi.

  Devamını oku...
 • ipek anamur_genc"Okuma Günleri kapsamında bu ayki konuğumuz "Karakalem Aşk" romanı ile İpek Anamur Genç oldu. 17 Şubat Cuma günü saat 13.30'da Forum'da öğrencilerimizle buluşan yazarımız, öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Sıcak bir ortamda yazma serüvenini ve yazarlık deneyimlerini aktaran İpek Anamur Genç, "Karakalem Aşk" romanının bilinmeyen yönlerini anlattı."

  Devamını oku...
 • zeki yoncü
  Okulumuz rehberlik biriminin yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde 20 Şubat Pazartesi günü Ege Üniversitesi Çocuk Pskiyatrisi bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki YÜNCÜ ‘Bağımlılık’ konusunda velilerimize bilgilendirmelerde bulundu.

  Devamını oku...
 • birmingham
  11.sınıf öğrencilerimiz, Birmingham Üniversitesinden gelen görevli Alexa Haslam tarafından üniversite hakkında bildilendirildiler.

  Devamını oku...

Etkinlik Takvimimiz

Günün Fotoğrafı

240 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2